Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında taşınma ihtiyacının çok sık oluşabilmesinin yanında yaşam alanlarının değişimi oldukça zor bir durumdur. Bu zorluğun büyük bir bölümü eşyaların taşınması ile ilgilidir. Sonuçta bir evin kendi içinde bile sürekli düzenlenme gerektiren bir düzeni ve kalabalığı vardır. Sayısız eşyanın düzenli bir şekilde toparlanması, bir araya getirilmesi, taşınması ve yeni yaşam alanlarına yerleştirilmesi oldukça zahmetli bir iştir. Bir de bu işlemi Kocaeli gibi yaşamın hızlı ve yoğun olduğu bir şehirde yapıyorsanız tamamen bir çileye dönüşür. Siz değerli müşterileri için tüm taşınma işlemlerini profesyonel düzeyde karşılayan sayısız taşımacılık firması başkent Kocaeli’da hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerine taşımacılık hizmeti veren kurumsal ve bölgesel taşımacılık firmaları her geçen gün hizmet kalitelerini arttırmaktadırlar. Bu sayısız taşımacılık firmaları arasında Kocaeli Özecik Nakliyat firması siz değerli müşterilerine profesyonel düzeyde kusursuz bir taşınma süreci sağlamaktadır.

Evden Eve Taşınmadan Önceki Süreç

Evden Eve Nakliyat ihtiyaçlarınızda İlk olarak web adresimiz yada tavsiye üzeri bizimle irtiba geçen müşterilerimize telefonda işin akışıyla ilgili gerekli bilgiler verilir. Bu bilgiler daha önce taşınan müşterilerimizin bilip ilk defa taşınacak olan müşterilerimizin aydınlatmak amacıyla yapılır. Görüşme sağlandıktan sonra eşyalarınızı yerinde tespiti için görevlendirilen expertıs arkadaşın istediğiniz günde ve saate gelip eşyalarınızı kontrol ederek anlaşma sağlanır. Anlaşmalarımız şu şekilde yapılır; Taşınacak eşyanın miktarı ve taşınacak eşyaya yapılabilecek hizmetin kalitesi üzerinde ölçümü yapılmaktadır.

Taşınma Süreci

Müşterilerimizin özel talebi olmadıkça Evden Eve Taşımalarımızı sabah saat 8’de gerçekleştiririz. İki saat içinde sökülmesi gereken mobilya ve malzemelerin sökülüp paketlenmesi yapılıp hazır hale getirilmesi sağlanır. Ve asansör gerekmişse eşyanın taşınması için asansörle gerekmemiş’ise normal şartlarda itinalı bir şekilde taşınması gerçekleşir. A noktasından B noktasına taşındıkdıktan sonra sökülen mobilya ve malzemlerin geri montesi yapılıp eşyalarınızı aldığımız şekilde teslim edip işimizi bitirmiş oluruz.

Kocaeli Özecik Nakliyat © Her hakkı saklıdır.